Земельні аукціони державної та комунальні власності в системі Прозоро.Продажі

Зробити процес реалізації земельних ділянок прозорими, ефективними цілком під силу. Для цього і було створено електронні торги, а, зокрема, систему Прозоро.Продажі.

Усі земельні активи проходять через офіційні майданчики системи Прозорро.Продажі. Останнім часом активно обговорювалося питання щодо зняття мораторію на реалізацію земель сільськогосподарського призначення. Зараз у ході свого офіційного візиту до Туреччини 8 серпня 2019 року президент України підкреслив, що земельну реформу буде проведено цього року, а вже в подальшому формуватиметься земельний ринок відмінно нової якості.

Проблема реалізації паїв завжди відкладалася через відсутність прозорого механізму земельних торгів, а також великий ризик порушень законодавства та зловживання в аграрній сфері. Але завдяки запущеній системі Prozorro.Sale. Аукціони земельними ділянками тепер відбуваються відкрито та в режимі онлайн.

Реалізація земельних паїв у системі Прозорро.Продажі

Основною метою діяльності платформи Прозорро. Продажу є швидка та ефективна, відкрита для громадськості реалізація не лише комунального та державного, а й приватного майна. Якщо говорити докладніше, то через підключений до системи електронний сайт Української універсальної біржі всі учасники одержують абсолютно рівні умови. Таким ексклюзивним підходом забираються всі махінації, маніпуляції, а також шахрайства, які діяли багато років у цій галузі.

Виходячи з чинного законодавства всі земельні наділи можуть бути занесені до державного земельного кадастру, де їм видається унікальний номер. Завдяки номеру можна встановити власника землі, цільове призначення та про площу. Також, якщо не буде кадастрового номера, то продати таку землю в майбутньому буде неможливо на земельних торгах. На даний момент власникам земель, які хочуть вдале продати свої активи, потрібно звернути увагу саме на цей пункт.

Земельні аукціони https://sale.uub.com.ua/filter/land-parcel пропонують багато переваг для реалізації власної землі через сайт Української універсальної біржі. Завдяки тому, що можна продавати та виставляти на продаж земельні ділянки на відкритих аукціонах, вже багато учасників реалізували свое право на володіння землею.

Більшість селян після зняття мораторію на реалізацію землі через торги хвилюють насамперед ризики того, що масово хтось почне накопичувати ці землі, зокрема олігархи. Уникнути цього допомагає регулювання норми, які чітко дають правила проведення торгів.

Слід зазначити, що проведення аукціону з реалізації землі є доступним через майданчик Української універсальної біржі після проходження реєстрації. За процесом торгівлі можуть стежити всі, хто забажає. Отже, у цьому напрямі виключені різного роду махінації та сірі схеми. Все проходить гранично відкрито та чесно.