Як зручно та вигідно придбати деревину

Нещодавно Уряд перевів частину угод купівлі-продажу деревини на електронні майданчики ProZorro.Sale. Це дозволило вивести ринок з тіні, зробити торги прозорими та публічними, а головне, значно зменшити рівень корупції та зекономити мільярди гривень.

Аукціони з продажу лісу на майданчиках Прозорро

Значна частина ринку деревини України знаходиться в тіні. За різними оцінками обсяг тіньових операцій досягає 20% від усього обсягу лісозаготівельної галузі. Через це у деревообробних підприємств, які бажають придбати сировину, виникають певні ризики. Недобросовісний продавець може поставити продукцію низької якості або розведену деревом різних сортів, що не відповідає стандартам якості.

З запуском електронної системи ProZorro.Sale багато чого змінилося. Торгівля на відкритих аукціонах гарантує прозорість та дозволяє контролювати торги кожному бажаючому. У аукціонах беруть участь великі лісозаготівельні підприємства України, що дозволяє купити якісну сировину напряму від виробника на максимально вигідних умовах. 

Чому торгувати лісом через ProZorro.Sale вигідно

Багато компаній перейшли на закупівлю круглих лісоматеріалів через систему Прозорро, тому що це вигідно:

  • кращі пропозиції від найбільших постачальників деревини;
  • не потрібно їздити на торги по всій території України;
  • можна брати участь в торгах, перебуваючи вдома, в офісі, у відрядженні, тощо;
  • відсутність корупції;
  • гарантія повної відкритості та рівних прав усіх учасників.

На електронних аукціонах можна купити деревину недорого, чесно та прозоро. Система визначає переможця автоматично на основі зробленої ставки. Організатор торгів не знає, хто переможець, так як цінові пропозиції анонімні.

Для участі в торгах досить зареєструватися на акредитованому майданчику системи Прозорро.Продажі, внести гарантійний внесок. Після цього учасник отримує доступ до функціоналу майданчика та лотам. Більше інформації про торгівлю лісом на публічних аукціонах за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupiti-kruglyak-sosni-u-poltavi-na-prozorrosale/.