Як працюють електронні тендери Прозорро-продажі

Електронні торги, тендери, електронні розпродажі — це терміни, які використовуються в бізнесу.  Ми не будемо розбиратись, що вони позначають. Більш цікаво те, що вони надають можливість. Яку? Вони допомагають через електронну торгівлю подолати почуття страху, пов’язане з новим електронним типом об’єднання угод. 

Електронний етап-сукупність систем і спеціалізованих, має на увазі використання Інтернету як пристрою, який дозволяє людям і законним речовинам брати участь в тендерах в електронній структурі.

Переваги УУБ

Учасникпроекту може купити товар або майно, не покидаючи робочого місця або будинку, і має можливість дати згоду на Домовленість електронними торгами.  Завдяки цьому він може взяти участь в декількох техніках, скоординованих на коротких відрізках.  Це істотно знижує інвестиційні витрати, економить час і спрощує взаємодію при оцінці.  Основна перевага – можливість виставити пропозицію на продаж кілька разів.

УУБ – це організація електронних торгів, яка пройшла відповідну акредитацію і дозволяє вам координувати електронний продаж або пропозицію відповідно до чинного законодавства.  Шлях до реалізації кожної методології-це точний опис частини і предмета угоди. 

Чи безпечний УУБ?

Переваги, які надає УУБ учасникам:

·        шифрування передачі інформації;

·        можливість використовувати безпечну електронну позначку;

·        безпека працівників;

·        відповідність до державних стандартів.

Продаж використовується для отримання найбільш високої орендної плати за квадратний метр бізнес-площі або просування площ, як і у випадку пропозиції мобільної нерухомості.

Чи відомі імена учасників під час продажу?

Ні.  Електронний продаж забезпечує скритність учасників.  Це гарантує простоту системи.  Імена можна буде дізнатися тільки після завершення методу.

Відсутність залученості та даних?  Широко поширена Українська торгівля uub.in.ua допоможе розібратися з вашими проблемами і забезпечити найкращий результат обміну.