Відкрита реалізація землі в Україні

Земельні аукціони відкрилися декілька місяців тому. Це серйозне обговорюване питання сьогодні, як і рік тому, для всієї України. Люди з аграрного сектору розуміють, і вони досі сперечаються на цю тему. У липні, коли вони почнуть купувати земельні ділянки, все стало ясно. Уряд зобов’язаний враховувати аргументи власників земельних часток під час організації об’єктивного ринку, оскільки вони є власниками величезної частки сільськогосподарських земель в Україні.

Продаж землі — особливості тендерів

Позитивним виправданням для розгортання ринку та початку земельних аукціонів в Україні є продаж земель сільськогосподарського призначення без обмежень. Демократія в країні означає надання громадянину волі вільно розпоряджатися своїм майном.

На українському ринку землі є неоднакові дані. Сільські мешканці, які свого часу працювали в колгоспах, які володіють земельними ділянками, які потребують безперервної обробки. Тож мешканці сільської місцевості мають більшу перевагу, ніж ті, що живуть у міському середовищі. Мешканці сільської місцевості можуть займатися скотарством і садівництвом або орендувати землю, маючи при цьому капітал. Прийнято Закон № 552, який був розроблений для збалансування діяльності аграрної галузі економіки.

Фізичні особи, громадяни України, з 1 липня 2021 року можуть отримати у володіння ділянку площею до 100 гектарів. Реалізацію здійснюватимуть приватні особи, продаж землі, що належить державі та комунальним громадам, поки не планується. Дізнатись більше ви зможете на сайті https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/zemelnye-torgy-kogda-startuyut-y-kak-budut-prohodyt/

Народні депутати зараз розглядають перспективи продажу земель сільськогосподарського призначення через Prozorro.Sale забезпечить ефективне управління земельними активами та стабільні інвестиції в казну країни, а також ринок без хабарів та шахрайства.

Купуйте та продавайте на Prozorro

Початок ринку землі почався не так давно, тому тим людям, які хочуть стати його учасниками, потрібно заздалегідь підготуватися. Сільськогосподарські землі є можливість продавати та купувати на аукціонах Prozorro, пройшовши процедуру реєстрації на веб-сайті Української універсальної біржі.

Добросовісність та відсутність лобіювання інтересів – основні тези роботи свідомо зроблених цифрових платформ на аукціонах комунальної державної власності в Україні. Служби продажу Prozorro.Sale виконують блокування процедур у разі сумнівів щодо корупції та щодо попередніх угод.