Торги ресурсами Держ. Агентства України на Прозорро

Державний резерв був створений тридцять років тому після надання Україною автономії.  У цьому закладі є місце з фахівцями-координаторами. Їх роботу безпосередньо підтримує керівництво Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства.  Основним зобов’язанням Агентства державних резервів є створення і реалізація стратегії в області матеріальних запасів країни, по правді кажучи, підприємство повинно гарантувати постійний доступ до істотних заощаджень у разі криз.

Координаційний центр Держрезерву знаходиться в Києві, до його складу входять 33 підприємства (ще чотири залишилися в порушених регіонах), у тому числі сім складських приміщень і холодильних приміщень, десять хлібних баз, чотири нафтових центри і екзаменаційна організація.  Основна спроможність державного резерву України — це розміщення та захист завідомо значущих для країни активів, повний перелік яких складається з 80 найменувань основних рятувальних продуктів — продуктів харчування, нафти, палива, сировини та готової продукції.

Час від часу всі запаси державного резерву України необхідно поповнювати, а активи з дисконтом повинні бути доступні для покупки.  У громадському масштабі це предмети вартістю величезна кількість гривень-очевидно, можливість отримати більшу частину своєї угоди перетворюється на неймовірну спокусу для доморощеної влади.  Піти від подібних знущань нескладно: фахівцям достатньо дозволити пропозицію невикористаних активів Агентства державних резервів України на відкритих продажах в електронному майданчику ProZorro.Sale.

Переваги торгів на електронній біржі

Мотивом відкриття заявленого державою підприємства » Prozorro.Sales » було проведення розумних і повністю відкритих продажів в абсолютно новій електронній організації для України.  Використання поточних досягнень, державної допомоги та енергії громадських активістів і волонтерів швидко зробило немислиме — час незаконних тіньових планів і домовленостей між «товаришами». Це стане в нагоді при продажу майна Держрезерву, оскільки подяка прямолінійність методу, відсутність поділу і виплат, бартерні угоди в рамках ProZorro.Sale швидко придбали суспільне визнання.

Через три роки, завдяки вигідній пропозиції Державної, столичної та приватної власності на закритих майданчиках Prozorro, по операціях можна було отримати 19 мільярд гривень.  Постійно все більше бізнес-агентів залучаються на виняткових електронних майданчиках, таких як Українська універсальна біржа, беруть участь у відкритих розпродажах і укладають угоди про винагороду.

Пропозиція пільгових вантажів Держрезерву України через бартер Prozorro.  Угоди будуть настільки швидкими і ефективними, як і слід було очікувати, а відсутність поділу і еквівалентного звернення при інших рівних умовах стане додатковою підтримкою для бізнес-агентів.

Купити невикористанні ресурси на майданчику Прозорро

Надалі кожен дійсно захоче брати участь в обміні дисконтованих ресурсів Держрезерву України на авторитетному майданчику Української універсальної біржі.  З самої ранньої точкою старту, наша організація ефективно допомагати ГПУ » Prozorro.Prodazhi » — прямо зараз, сайт УУБ приніс державні та сусідські витрати планів в 1 млрд гривень, перетворившись безперечним лідером серед суперників.

Цікаво? Переходьте за посиланням та читайте більш детально про торги на майданчику Прозорро: uub.in.ua