Нова процедура покупки арештованого майна

Тривалий час велика частина потенційних покупців не мала можливості придбати арештоване майно. Це пов’язано з тим, що всі процедури купівлі-продажу відбувалися за зачиненими дверима з вже заздалегідь обраним покупцем. І одна-єдина система, яка проводила процедуру продажу майна боржників, повністю стала корумпованою. З цієї причини законодавство прийняло рішення перевести всі торги на Прозорро.Продажі. Кожен бажаючий може приймати участь в чесних, прозорих та доступних аукціонах з реалізації вилучених об’єктів. Немало важливим плюсом даної системи, є ринкові ціни на активи, які виставляють за чесної конкуренції всіх учасників. 

Навіть приватний бізнес довіряє електронній системі продажу, завдяки її незаангажованості та публічності. Даною процедурою купівлі-продажу в онлайн режимі користується велика кількість громадян і компаній. Такої популярності ці майданчики досягли завдяки своїм простим і прозорим алгоритмам. Сьогодні, вже 3,5 млрд грн. було зараховано за реалізації конфіскованих активів. На продаж виставляють автотранспорт, побутову техніку, нерухомість та інші об’єкти, які мають ціну. Оскільки Система Прозорро.Продажі популярна, важливо, щоб вона була доступною в будь якій точці України. Велику кількість вилученого майна зареєстровано в Одеській, Київській та Харківській областях. Отже, прийняти участь може будь-хто.

Купити вилучене майно на майданчиках Прозорро.Продажі.

Майданчики Прозорро.Продажі створені для чесної конкуренції та прозорої реалізації арештованих активів. Адже велика кількість вилучених активів припадала пилом на складах, коли їх потребували інші люди. Саме тому, нині, кожен бажаючий громадянин може прийняти участь в аукціоні, просто зареєструвавшись в системі. Кожен процес знаходиться під пильним контролем в держави. Отже, обравши потрібний лот, можна робити ставки і не перейматися, що іншими учасниками будуть використанні схеми махінацій. Всі деталі про купівлю арештованого майна можна знайти за посиланням: https://megasale.com.ua/kupivlya-areshtovanogo-majna-na-prozorro-prodazhi/. Там же можна зареєструватися. Якщо виникнуть проблеми чи будуть запитання щодо вибору лота, обов’язково звертайтеся до спеціалістів даної системи. А взагалі, майданчик Прозорро.Продажі дуже зручний у використанні.