Класифікація тендерів за типами

Сучасна форма торгів, яка виглядає в електронному форматі – це максимально зручний спосіб, як можна проводити закупівлю товарів та послуг. Цим часто користуються компанії, які зацікавлені в отримані недорогих товарів та послуг. Все що їм потрібно зробити – це створити відповідне оголошення про проведення тендеру. Важливо, щоб в самому оголошенні було чітко прописано, що ви бажаєте отримати і якими є основні вимоги до учасників.

Шукати такі оголошення зараз не так важко. Все що вам потрібно зробити – це перейти на сайт tender.uub.com.ua, де ви вже можете легко ознайомитися з повним переліком інформації. Ви можете шукати тендерні оголошення самостійно, або ж скористатися спеціальним фільтром, який максимально спростить цю процедуру.

Варто зазначити, що вибір електронного майданчика – це один з ключових моментів, якому дійсно варто приділяти особливу увагу. Враховуючи той момент, що зараз є багато акредитованих майданчиків, зробити це не буде дуже важко.

Про які класи тендерів йде мова?!

Як вже раніше згадувалося, тендерні закупівлі можна сміливо поділити на декілька основних груп. Вони ж, в свою чергу, також включають в себе дуже багато важливих пунктів, які також потрібно враховувати, якщо така можливість дійсно присутня.

Що стосується самої класифікації, то тендери можна поділити  по таким критеріям, як:

  • Особливості проведення – це можуть бути торги в онлайн-формі, або ж в режимі реального часу. Більш доступним і актуальним вважається саме перший варіант;
  • Мета проведення – це можуть бути торги які направлені на те, щоб провести закупівлю. Є також і реалізаційні тендери, які направлені на продаж певних товарів та послуг;
  • Предмет конкурсу-  це може бути як тендер з чітко прописаними умовами, так й будь-який інший формат, який потенційно може зацікавити учасників;
  • Процедура – це може бути запит котирувань, конкурс, конкурентні перемовини, аукціон й так далі. Насправді, є досить багато варіацій й обрати з них одну – це досить важке завдання. Тому, потрібно враховувати всі ці моменти, щоб вони не стали для вас серйозним і незрозумілим питанням.

Це лише декілька прикладів того, яким чином можна поділяти тендери. Насправді, можна легко знайти ще декілька категорій, які також не будуть зайвими до розгляду. Тому, якщо у вас є можливість знайти більше інформації й ознайомитися з нюансами, то це потрібно робити.