Економічна вигода участі в торгах з продажу технічної сировини

Участь в електронних торгах – це не так просто. Як мінімум, потрібно витрати свій час на те, щоб ознайомитись  умовами проведення конкретного тендера. В залежності від того, яке саме лісове господарство виступає організаторам аукціону, умови участі можуть вагомо відрізнятися. Тому, потрібно подумати про все це з самого початку, щоб надалі з цим питанням не виникало ніяких проблем.

Тут же виникає питання – чи є вигідним цей формат безпосередньо для учасників аукціону. Мова йде саме про економічний фактор, який не варто ігнорувати. Цей пункт викликає сумніви у великої кількості учасників, тому є сенс загострити на ньому свою увагу.

Ще один цікавий момент, про який не варто забувати – це електронний майданчик. Хто б що не говорив, пошук надійного сервісу – це відповідальний процес. На сьогодні, в Україні діє величезна кількість подібних сервісів. Серед них є всього лиш близько 10-ти ресурсів, які вже дійсно підтверджені та мають акредитацію в ПроЗорро. Один з таких ресурсів – це сайт sale.uub.com.ua

Що варто знати про економічний фактор?

Почати варто з того, що аукціон на те й має подібну назву, що надає можливість учасникам робити свої пропозиції. Відповідно, багато залежить від того, як до питання участі буде підходити кожен з учасників. 

Практика показує, що формат аукціону – це не настільки вигідно, як прямі домовленості з лісними господарствами. Але, різниця в тому, що другий варіант офіційно заборонений. Відповідно, сам формат аукціону залишається єдиним легальним методом, як можна отримати деревину.

На сьогодні, досить популярною є саме технічна сировина, яка не зовсім підходить для використання в серйозних напрямках. Тобто, мова йде скоріш про такі класи якості як С і D. Технічна деревина через те й має так назву, оскільки зазвичай використовується в тих напрямках, де немає якихось серйозних вимог до якості сировини.

Як правильно обрати цікавий лот

Ознайомившись зі всіма доступними позиціями на електронних майданчиках, можна помітити, що величезна кількість оголошень не буде вам цікава.

Щоб подібного не було, потрібно з самого початку подумати про те, яким чином краще налаштувати фільтр. Основне завдання фільтру – це пошук саме тих оголошень, які потенційно можуть викликати у вас певну зацікавленість.

Для цього, рекомендується звернути увагу на такі критерії, як;

  1. Репутація лісного господарства – бажано, серйозно підійти до пошуку конкретного господарства, яке й буде займатися підготовкою та виставленням відповідних пропозицій;
  2. Обсяги деревини – ви повинні обрати мінімальний та максимальний об’єм сировини, що вам підходить. Таким чином, ви автоматично відсіюєте ті варіанти, які вам не є цікавими;
  3. Розміри – в фільтрах ви також можете визначати й подібні характеристики, зарані відсіявши ті лоти, де присутня деревина занадто великого або ж малого розміру;
  4. Якість – ви можете самостійно обрати, яка саме сировина вам підходить. Тобто, це може бути найвищий клас а, який відрізняється відсутністю дефектів та досить великою ціною. Якщо ж цей пункт не є особливо важливим, то можна обрати щось більш бюджетне.

Варто також пам’ятати й про той момент, що функціонал фільтра на різних електронних майданчиках може відрізнятись. Тому, цей момент також варто брати до уваги.

Більше цікавої та корисної інформації про сировину та інші моменти ви можете дізнатися, якщо перейдете за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/kupyty-tehsyrovynu-dlya-vtp-na-prozoro-prodazhi. Все це знаходиться у вільному доступі, тому проблем з тим, щоб ознайомитись з цими даними у вас виникати не повинно.