Чи прибуткові торгові роботи?

Торгові боти не є прибутковими за своєю суттю. Навпаки, успіх робота залежить від декількох факторів.

Від чого залежить успішність торгового робота

  • Точність програмного забезпечення (бот, API, програма), якщо щось глючить, це може бути погано.
  • Якість вашої стратегії (ви повинні вказати боту, яку стратегію використовувати; таким чином, ваш бот хороший тільки настільки, наскільки хороша запрограмована вами стратегія та її виконання).
  • Ринкові фактори (якщо ринок обвалюється або скаче, або якщо ви торгуєте на тонкому ринку, можуть бути укладені невдалі угоди, навіть якщо бот і біржа працюють як належить).
  • Як ви налаштовуєте свій бот (або як ваш бот налаштовується) під різні ринкові умови (стратегія може приносити прибуток на одному типі ринку, але буде швидко втрачати гроші на іншому).

Боти постійно використовуються на крипто-біржах, таких як ця https://www.bybit.com/kk-KZ/. Торговий бот може бути шалено корисний на цілодобовому глобальному ринку, яким є криптовалюта, оскільки жодна людина не може реагувати на ринок 24/7. Однак багато чого може піти не так, і потрібно чимало часу, досвіду та знань, щоб досягти того рівня, коли ви будете використовувати торгового бота впевнено, з вбудованими засобами захисту від збоїв та з успіхом. Якщо ви починаєте з першого кроку, дійте дуже обережно і надавайте боту доступ лише до невеликих сум капіталу.

Існують серйозні бар’єри для входу, враховуючи необхідні навички та витрати. Таким чином, торгівля за допомогою бота – це не найкращий вибір для всіх. Однак якщо у вас є TA, і ваша головна проблема полягає в тому, що ви не можете перебувати за комп’ютером 24 години на добу 7 днів на тиждень, або якщо вам потрібні функції, які не притаманні біржам (наприклад, трейлінг-стопи), то торговий бот може мати сенс для вас.

Чи законне використання торгового робота?

Використання торгового бота не тільки законне, а й часто вітається; тонкий ринок — це погано для всіх, тому чим більше ордерів на купівлю та продаж на рахунках, тим краще. Торгівля ботами цілком законна на криптовалютному та фондовому ринку (хоча тільки певні брокери дозволяють її). При цьому все, що було б незаконним у звичайних умовах, є незаконним і в криптовалютній торгівлі. Ви навряд чи зможете зробити або купити бота-підробку або бота для пампу та дампу, не чекаючи неприємностей; натомість вам краще зосередитися на тому, щоб (наприклад) зробити або купити бота, який стежить за індикаторами або працює як маркет-мейкер.

При виборі робота вам доведеться піти на безліч компромісів. Якщо ви програмуєте з нуля, у вас є багато гнучкості. Якщо ви обираєте платформу, вам доведеться працювати у її рамках. Також необхідно враховувати питання безпеки. Враховуючи той факт, що біткоін купити зараз може кожен через https://www.bybit.com/uk-UA/ та інші біржі, то торгівля за допомогою ботів також може бути вам цікавою.