Заказ туров
и экскурсий
по телефонам:

+380 (67) 751-14-08

+380 (99) 158-08-36

ariadna_di@ukr.net

Музей Сергея Королева

Продолжительность экскурсии: 1день

 

Його мрією було будувати міжпланетні кораблі, які літатимуть космічним простором і доставлятимуть людей на інші планети.

Завдяки праці Корольова у космосі побували перша тварини. А 12 квітня 1961 р. Вперше у світі був здійснений політ людини в космос. Юрій Гагарін став світовою знаменитістю. Полетівши в космос старшим лейтенантом, Гагарін приземлився вже майором. Політ Юрія Гагаріна тривав 109 хвилин. При цьому Сергій Павлович Корольов постійно залишався в тіні.

 Про життя видатного винахідника, його вклад в розвиток світової космонавтики ви почуєте в музеї Королева в місті Житомирі.

Коротка оглядова екскурсія по м. Житомир?

Наш шлях у селище Городське. Не так багато в Україні містечок, які б могли пишатися такою гордою назвою – Городське.

А ще тут знаходиться  три старовинних городища Трипільської доби. Одне з них - Мала Гора, довжиною 600 метрів, оточена 20-метровими урвищами. Помешкання того часу будувалися з глини в суміші з травою та бур’яном, або з обмазаного глиною гілля. Про це та багато іншого можна дізнатися в музеї Трипільської культури, що є в Городському.

Традиційних рублених хат у Городському більшість. Одну з них, рублену в позаминулому сторіччі, викупили художники з Житомира і разом із селянами перетворили на культурно-мистецький центр «Поліська хата».

Тут нічого не змінювали, лише реставрували. І стіни, й інтер’єр автентичні. Матеріал – дерево й солома. Щороку сіється понад гектар жита, молотиться за давніми жниварськими традиціями. І цією житньою соломою продовжуємо покривати, ущільнювати дах», – розповідає господиня хати Інна Величко.

Вона пропонує майстер-класи, на яких можна: виліпити  гончарний виріб, зробити пташку з соломи, виготовити  та розмалювати прянічок та інші.

А ще господиня пригощає туристів смачним обідом (під замовлення)

 

comments powered by Disqus