Заказ туров
и экскурсий
по телефонам:

+380 (67) 751-14-08

+380 (99) 158-08-36

ariadna_di@ukr.net

Мюнхен: экскурсии+ живое общение-обучение. Курс "Живой язык" Немецкий или английский

Продолжительность экскурсии: 9дней

Програма Туру до Мюнхена «Жива мова», подорожі за тренінги з німецької мови.
1 день 700. Автобус Київ-Мюнхен.
 2 день. Прибуття до Мюнхена вранці. Поселення,обід, відпочинок. Виїзд на площу Марієнплятс (Нова і стара Ратуші) прогулянка центром міста. Почнемо з його серця - площі Марієнплятс. Вона виглядає дуже представницькою завдяки двом ратушам, що іі прикрашають. Особливе захоплення викликає площа, коли дивитися на неї з високої дзвіниці Святого Петра (за бажанням -1-5евро) Звідси в хорошу погоду можна побачити навіть засніжені Альпи! Вечеря.
Вечір знайомств - програма « Жива мова» 
3. день. Сніданок. Оглядова екскурсія по місту - Жива мова. Ми побуваємо у старому місті, прогуляємося по ріці Ізар, побачимо зимову резиденцію правлячої династії Вітельсбахів, заглянемо в розкішні собори та церкви. Обід. Екскурсія в Олімпійське село- один з символів Мюнхена. Особливу увагу привертають так звані «Шатри бедуїнів» із скла та сталі - гордість архітекторів та конструкторів Мюнхена. Олімпійська башта- одна з найвищих споруд міста. Прогулянка по олімпійським озерам. Офіс та виставковий центр BMW. Вечеря.
4 день. Сніданок. Електричка. Відвідання клама (долина гірської ріки) Партнахклам – одного из самих красивих кламів Баварії. Свою назву воно отримало від древньогерманських слів «porth» - ворота та «aha»водотік і раніше використовувалося для сплава колод. Зараз тут прогулюються тисячі туристів, котрі приїздять полюбуватися долиною навіть з ближньої та дальньої Австрії. Приїзд до Мюнхена. Вечеря Дискотека
 Фільм https://www.youtube.com/watch?v=fPELXpaLVO0
5день.Сніданок. Екскурсія електричкою до міста Фюсен та у замок короля Людвіга Нойшвонштайн. При першому погляді на цей замок здається, що хтось загубив тут свої іграшки – настільки нереальними здаються вежі Нойшвонштайн кольору слонової кістки, що видніють здаля на тлі темно-зелених ялин. Замок Нойшвонштайн (нім. Schloß Neuschwanstein, буквально «Новий лебединий камінь») розташований у Німеччині, поблизу містечка Фюссен (нім. Fussen). Він був побудований в 1869-1891 роках королем Людвігом II, Баварським. Замок – один із найгарніших у світі і є місцем паломництва туристів зі всього світу, відноситься до розряду замків «must see». Обід. Прогулянка Фюсеном, огляд Фюсенського замку.Переїзд. Вечеря.
Фото http://allcastle.info/europe/germany/001
6 день. Сніданок. Відвідання басейну. Заняття Жива мова. Обід. Відвідання Нової або Старої Пінакотеки. Колекція нараховує 19 залів та 49 кабінетів, більше 11 000 картин, більшість з яких просто не мають ціни. Серед них багато шедеврів Рубенса, полотна Рафаэля, Леонардо да Вінчі, Альбрехта Дюрера, Босха, Рембранта, також кращі зразки італійської,іспанської та нідерландської школи живопису. (Стара Пінакотека) та полотна французьких імпресіоністів, (Нова Пінакотека)
7 день, Сніданок. Прогулянка Мюнхеном. Шопінг. Обід. Жива мова. 
*Екскурсія на завод BMW або в Німецький музей.
8 день. Переїзд Мюхен- Київ
9 день. Прибуття до Києва..
 Вартість туру : 480евро
В вартість входить: 
 Проїзд на автобусі Київ-Мюнхен-Київ, проживання та 3-разове харчування у Мюнхені, заняття по програмі «Жива мова», ( це не уроки, а саме живі заняття в процесі прогулянок та екскурсій), екскурсії з вхідними квитками: оглядова по Мюнхену, Олімпійське село, в долину Партнахклам, в Замок Нойшванштайн, (вхідний квиток замок оплачується самостійно-12 евро), Пінакотеку, басейн, консультації по збору документів до візового центру, проїзд ний квиток на тиждень по місту, проїзд в заміських електричках.
В вартість не входить: екскурсія на завод BMW (20-25 евро) або в Німецький музей 10евро, послуги візового центру (20-30евро), проїзд до Києва, страхування.
 Ціни дійсні при групі від10 школярів.
comments powered by Disqus